Peugeot Partner
1.5 BlueHDI Premium Long | PDC | Trekhaak | Navi | Airco | 07-2019 45.872 KM
Direct kopen, basisprijs: € 12.950,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 12.950,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 213,44 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.590,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot Partner |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 BlueHDI Premium Long | PDC | Trekhaak | Navi | Airco | 07-2019 45.872 KM |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 12 juli 2019 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| Cabine: | Enkele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 45.872 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 213,44 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 12.950,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VBH-11-G |
| Motorinhoud: | 1.499 cc |
| Vermogen: | 75 kw / 103 pk |
| Laadvermogen: | 979 kg |
| Gewicht: | 1.371 kg |
| Wielbasis: | 298 cm |
| Hoogte: | 188 cm |
| Breedte: | 185 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.350 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 730 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterspoiler
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Getint glas
- Metaalkleur
- Trekhaak
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Dimlichten automatisch
- Dimlichten automatisch
- Dimlichten automatisch
- Dimlichten automatisch
- Dimlichten automatisch
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Keyless entry
- Keyless entry
- mistlampen voor adaptief
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor
- Verwarmde voorruit
- Verwarmde voorruit
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- MP3 aansluiting
- Multimedia systeem
- Navigatie
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Radio cd speler
- Radiovoorbereiding
- keyless entry/start
- keyless entry/start
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Interieur
- 12Volt aansluiting
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun
- Boordcomputer
- Cruisecontrol
- Hoofdsteunen achter
- Skiluik
- Stuurbekrachtiging
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Keyless start
- passagiersstoel
- Regensensor
- Regensensor
- Regensensor
- Regensensor
- Regensensor
- Regensensor
- Tussenschot volledig
- Voorstoelen verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Derde remlicht
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) side voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airbag passagier
- Airbag passagier
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Verkeersbord detectie
- Overige
- Airbag-pakket
- Keyless-pakket
- Pack Clima
- Pack Look
- Pack parking
- Pack Safety
- Pack Tech
- Pack Urban
- Pack Urban Plus
- Pack Visibilité
- Pack winter
- Reservewiel
- Ruimtebesparend reservewiel
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Draadloze telefoonlader
- Draadloze telefoonlader
- electronic climate control
- electronic climate control
- lendesteun(en) verstelbaar
- Rubber mat in laadruimte
- WiFi